Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiCelular me ekran televiziv Xat_chat

 

 Celular me ekran televiziv

Shko poshtë 
AutoriMesazh
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
X-X0d3R

Male Numri i postimeve : 733
Age : 26
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Celular me ekran televiziv Empty
MesazhTitulli: Celular me ekran televiziv   Celular me ekran televiziv Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 8:53 pm

Celular me ekran televiziv F_110133

Emrin Aquos e mbajnë ekranet më kualitativ të prodhuesit Sharp. Prodhuesi i njëjtë ka lëshuar celularin Aquos, që na bën të kuptojmë se ekrani do të jetë komponenti tij më mbresëlënës.Sharp e Softbank kanë paraqitur telefonin me emër të plotë Aquos Fulltouch 931SH.

Bëhet fjalë për një pajisje rrëshqitëse të pajisur me ekranin e Sharp-it me rezolucion 1024 x 480 piksela dhe diagonale prej 38 inç. Rezolucioni i këtij ekrani është vetëm diç më i vogël sesa ai që gjendet nëpër laptopë. Padyshim që shfletimi i faqeve të internetit, fotografive dhe video materialeve në këtë telefon do të jetë kënaqësi e vërtetë.

Pos ekranit nuk janë aspak më të këqija as specifikat tjera të këtij celulari 3G dhe ai vjen i pajisur me adapterin stereo Bluetooth, kamerën stabilizuese digjitale të rezolucionit 5.2 megapiksela dhe me TV tunner.

Për fat të keq, ai ka një mangësi shumë të madhe, e ajo është se do të prodhohet dhe shitet ekskluzivisht për tregun japonez.

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
https://kosova-crew.forumsq.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Kosova-crew.tk
 
Celular me ekran televiziv
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: