Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiCelular me pamje bukur të pazakontë Xat_chat

 

 Celular me pamje bukur të pazakontë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Celular me pamje bukur të pazakontë Empty
MesazhTitulli: Celular me pamje bukur të pazakontë   Celular me pamje bukur të pazakontë Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 1:58 pm

Celular me pamje bukur të pazakontë F.1106102631784_m
Për shijet definitivisht nuk ia vlen të diskutohet, mirëpo është krejtësisht e sigurt që shumica e përdoruesve dizajnin e pajisjes të prodhuesit tërësisht të panjohur më së paku do ta konsiderojnë si të pazakontë.

Madje, nëse na pyet dikush, edhe dizajnuesi i pajisjes së emëruar XH-MO25 TV Mobile Phone ka qenë bukur i hutuar sepse me gjasë nuk ka ditur kah t’ia mbajë gjatë realizimit të kësaj pajisje, prandaj ka vendosur të integrojë të gjitha shtojcat që i kanë rënë në mend.

Sa u përket karakteristikave teknike, ato nuk mungojnë në këtë celular. Ai posedon mbështetje për pranimin e dy kartelave SIM të cilat janë njëkohësisht aktive, ekran prej tre inç, pranues të radiovalëve FM dhe player multimedial, qasje për kartelat e memories të formatit të panjohur, tre zmadhues të integruar, dy kamera të integruara dhe punë në frekuencat GSM900/DCS1800.

Mbetet i panjohur është çmimi i kësaj pajisje dhe paraqitja e tij në
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Celular me pamje bukur të pazakontë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: