Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiRregullate Forumit Xat_chat

 

 Rregullate Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Rregullate Forumit Empty
MesazhTitulli: Rregullate Forumit   Rregullate Forumit Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 5:53 pm

1.Fjalët banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen.

2.Username provokues ose ofendues nuk lejohen ne forum.

3.Gjuha zyrtare në forum është Gjuha Shqipe,anglishtja mund të përdoret pjesërisht.

4.Reklamat lejohen vetem ne seksionin e Prezanto Webfaqen tënde

5.Temat duhet të postohen në vendet e duhura

Ju Faleminderit Për Mirëkuptim!


Me Respekt Stafi i Forumit Kosova-crew
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
 
Rregullate Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Rregullat e Forumit-
Kërce tek: