Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiSkënderbeu DVDRiP [AlbWteaM™ Xat_chat

 

 Skënderbeu DVDRiP [AlbWteaM™

Shko poshtë 
AutoriMesazh
flor3nt2po2
S.Moderator
S.Moderator
flor3nt2po2

Numri i postimeve : 107
Registration date : 15/11/2008

Skënderbeu DVDRiP [AlbWteaM™ Empty
MesazhTitulli: Skënderbeu DVDRiP [AlbWteaM™   Skënderbeu DVDRiP [AlbWteaM™ Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 11:58 pm

SKENDERBEU

Sergei Jutkevic (1953)

Filmi: Është një film historik mbi heroin kombëtar Skënderbeun.
Gjergj Kastioti bashkon princërit shqiptarë duke u martuar me Donikën dhe duke organizuar Lidhjen e Lezhës, por përballet edhe me tradhëtinë e Hamzait nipit të tij. Filmi ka skena masive të betejave historike dhe rrethimit të Krujës. Filmi është filmi i parë artistik i bashkëpunimit shqiptaro-sovjetik.
Madhesia: 1.10 GB
Ngarkuar: AlbWteaM™
Cilesia: DVDRiP
Skënderbeu DVDRiP [AlbWteaM™ F_81heo36m_73fe3cd
Kodi:
http://rapidshare.com/files/13616401...eaM_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/13616550...eaM_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/13617011...eaM_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/13616999...eaM_.part4.rar
http://rapidshare.com/files/13617206...eaM_.part5.rar
http://rapidshare.com/files/13619450...eaM_.part6.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Skënderbeu DVDRiP [AlbWteaM™
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Filma te Ndryshem :: Filma Shqip-
Kërce tek: