Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiKush po ma qen ni host Xat_chat

 

 Kush po ma qen ni host

Shko poshtë 
AutoriMesazh
PaSh_TrIkI-HaCk
Fillestar-e
Fillestar-e
PaSh_TrIkI-HaCk

Numri i postimeve : 2
Registration date : 24/11/2008

Kush po ma qen ni host Empty
MesazhTitulli: Kush po ma qen ni host   Kush po ma qen ni host Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 4:49 pm

Kush mundet me ma qet ni host ju lutem postojeni ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mix1mix
Fillestar-e
Fillestar-e
mix1mix

Numri i postimeve : 5
Registration date : 28/11/2008

Kush po ma qen ni host Empty
MesazhTitulli: Re: Kush po ma qen ni host   Kush po ma qen ni host Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 3:03 pm

ej broo pak ma shum shpjegim...nese don me qel 1 hoste hyr ketu....freehost.com

ose shko ne google.com dhe kerko freehost....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush po ma qen ni host
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Vetem per ju :: Pyetje&Pergjigje-
Kërce tek: