Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiofert per piczo Xat_chat

 

 ofert per piczo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

ofert per piczo Empty
MesazhTitulli: ofert per piczo   ofert per piczo Icon_minitimeWed Nov 05, 2008 4:04 pm

ketu mund te beni oferten tuaj per njer piczo
rregullat per kerkes
asnje verejtje nga stafi
50 postime
dhe keni te drejt vetem niher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
 
ofert per piczo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Oferta Falas-
Kërce tek: