Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiOfert per redirect .tk Xat_chat

 

 Ofert per redirect .tk

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Ofert per redirect .tk Empty
MesazhTitulli: Ofert per redirect .tk   Ofert per redirect .tk Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 6:05 pm

duhet qe ti kesh me shume se 50 postime asnje verejtje nga stafi antaret me grad nuk kane te drejte dhe nje anetar ka te drejte vetem nje here
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
 
Ofert per redirect .tk
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Oferta Falas-
Kërce tek: