Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiShkarkoni Programin Nokia Pc Suite Xat_chat

 

 Shkarkoni Programin Nokia Pc Suite

Shko poshtë 
AutoriMesazh
snika
Fillestar-e
Fillestar-e
snika

Male Numri i postimeve : 31
Age : 27
Registration date : 29/10/2008

Shkarkoni Programin Nokia Pc Suite Empty
MesazhTitulli: Shkarkoni Programin Nokia Pc Suite   Shkarkoni Programin Nokia Pc Suite Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 6:16 pm

KY PROGRAM PERDORET PER TRANSFERIN E FILEV NGA TEL. NE PC ME KABLLO KA 34.2MB
PROGRAMI ESHT I FUNKSIUNUESHEM ......Ketuu kliko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ks-forum.sforum.biz dhe www.forumi-kosova.tk
 
Shkarkoni Programin Nokia Pc Suite
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: Programe-
Kërce tek: