Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiZmadhues gjigant dhe anëtar i ri i familjes së Walkman Xat_chat

 

 Zmadhues gjigant dhe anëtar i ri i familjes së Walkman

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Zmadhues gjigant dhe anëtar i ri i familjes së Walkman Empty
MesazhTitulli: Zmadhues gjigant dhe anëtar i ri i familjes së Walkman   Zmadhues gjigant dhe anëtar i ri i familjes së Walkman Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 1:58 pm

Zmadhues gjigant dhe anëtar i ri i familjes së Walkman F.1107122236771_m

Familja e celularëve muzikorë Walkman nga kompania Sony Ericsson është më e pasur edhe për një anëtar, modelin W705, e paralelisht me pajisjen, kompania ka përgatitur edhe zmadhuesin e saj më të ri me Bluetooth - MBS-900.

Sony Ericsson W705 përmban të gjitha karakteristikat tipike të familjes Walkman – siç është detektori i lëvizjeve me anë të cilit mund të udhëhiqet me shumë nga mundësitë multimediale të kësaj pajisje, ato paraqiten në ekranin prej 2.4 inçësh, ka fotoaparat prej 3.2-megapiksela, 4 GB hapësirë për të dhëna, pranues të radiovalëve FM si dhe komponentë tjerë që janë të zakonshme për këtë lloj të pajisjeje.

Po ashtu, ajo që e veçon këtë model nga modelet tjera të Walkman është lidhja e integruar Wi-Fi, me të cilën gjë është thjeshtësuar qasja në përmbajtjet multimediale në internet.

Kompania gjithashtu ka paraqitur MBS-900 Bluetooth 2.1 channel speaker, zmadhuesin me pranues të radiovalëve FM i cili, pos riprodhimit të muzikës nga radio-pranuesi, mund të riprodhojë muzikë edhe nga vet celularët përkatës.

Për fat të keq, krejt kjo është ajo që kemi mundur të kuptojmë për këto dy pajisje, derisa më shumë detaje do të bëhen të ditura në pjesën e parë të vitit të ardhshëm, për kur është paralajmëruar edhe paraqitja e risive nga tabori i kompanisë Sony Ericsson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zmadhues gjigant dhe anëtar i ri i familjes së Walkman
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: