Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiCilin anetar keni deshire te takoni? Xat_chat

 

 Cilin anetar keni deshire te takoni?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 10:30 pm

Cilin anetar keni deshire te takoni?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 11:23 pm

une BEST PLAYER
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
X-X0d3R

Male Numri i postimeve : 733
Age : 26
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 11:09 am

Une Dj_cobr4 dhe BlackH4ck

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
https://kosova-crew.forumsq.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Kosova-crew.tk
Musafir
Vizitor
avatar


Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 4:30 pm

une Dj_cobr4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
himy93
Fillestar-e
Fillestar-e
himy93

Numri i postimeve : 28
Registration date : 27/10/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 5:37 pm

une the end
Mbrapsht në krye Shko poshtë
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 12:42 pm

ahaha une paskam shum antar qe dojn te me takojn....hajt se nuk i dihet se nodshta ndonje dit pse jo...klm

UNe kisha dasht krejtve...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Adonisi
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 14
Registration date : 01/11/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 10:57 am

Une kam deshire qe ta takoj BlackH4ck dhe The StaR
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.kosova-crew.tk
Vizitor
Vizitor
avatar


Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:05 am

Edhe une kam deshire qe ti takoj 2 adminat ton The StaR dhe draXon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 2:49 pm

flm une po kam deshir me ju taku krejtve duke qeshur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
niki=bossi
Fillestar-e
Fillestar-e
niki=bossi

Numri i postimeve : 74
Registration date : 11/11/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 3:19 pm

Edhe une kam deshire qe nje dite te ju takoj te gjitheve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xoni-2pac
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 12
Registration date : 15/11/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:47 pm

une the star
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Game Over
Fillestar-e
Fillestar-e
avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 15/11/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 2:54 pm

Une ket gerrin dhe the star...:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
CrAzY SnIpEr
Fillestar-e
Fillestar-e
CrAzY SnIpEr

Numri i postimeve : 20
Registration date : 26/11/2008

Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 10:29 pm

Une kisha pas mas shumti qef dj_cobr4,por edhe te tjeret okej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cilin anetar keni deshire te takoni? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin anetar keni deshire te takoni?   Cilin anetar keni deshire te takoni? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilin anetar keni deshire te takoni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Te Ndryshme :: Lojra Zbavitese-
Kërce tek: