Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiMercedes Fascination Xat_chat

 

 Mercedes Fascination

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Mercedes Fascination Empty
MesazhTitulli: Mercedes Fascination   Mercedes Fascination Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:10 pm

Mercedes Fascination F.1026065749805_m

Koncepti i modelit më të ri të prodhuesit të famshëm të automobilave Mercedes – Fascination – vërtetë po arrin t’i fascinojë adhuruesit e veturave.

Ky model, në një mënyrë, na bën me dije se si do të duket gjenerata e ardhshme e Mercedesit, E-klas.

Tashmë është bërë e ditur se pjesa e përparme e këtij modeli do të jetë pjesë e modeleve të ardhshme të E-Klasës, ndërsa modeli karvan dhe kupe, do të marrin elemente anësore nga modeli CLK.

Dizajni i interierit të modelit Fascionation, po ashtu është i ngjashëm me atë të E-klasës – që pritet të prezantohet në korrik të vitit të ardhshëm – ndërsa premiera e këtyre modeleve është paralajmëruar për sallonin e ardhshëm të veturave në Gjenevë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mercedes Fascination
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: