Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiNese ju prishet Tastjera Xat_chat

 

 Nese ju prishet Tastjera

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Nese ju prishet Tastjera Empty
MesazhTitulli: Nese ju prishet Tastjera   Nese ju prishet Tastjera Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:21 pm

Nese ju prishet Tastjera - Dhe nuk dini se si te shkruani

Se pari shkojm START => All Programs => Accesories => Accsbility => ON - Screen Keyboard dhe do ju paraqitet posht Tastiera

Mundeni me perdor te gjitha funcionet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nese ju prishet Tastjera
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: