Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiBlen një automjet, tjetrin e merr falas Xat_chat

 

 Blen një automjet, tjetrin e merr falas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Blen një automjet, tjetrin e merr falas Empty
MesazhTitulli: Blen një automjet, tjetrin e merr falas   Blen një automjet, tjetrin e merr falas Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:51 pm

Blen një automjet, tjetrin e merr falas F.1112134706437_m

Ngecja e shitjes automobilistike ka shtyrë disa prodhues në ndalimin e prodhimit, mirëpo duket se goditjet më të fuqishme ende do të pasojnë.

Për shkak të numrit të madh të automjeteve të pashitura, disa furnizues vendosin për masa drastike.

Kështu Broadspeed nga Britania e Madhe, shtyrë nga mosshitja e njësive të modelit Dodge Avenger, ka vendosur që të ofrojë atë me çmim jo edhe aq të përditshëm e madje do të thoshim edhe të pazareve të mallit të përzier.

Blerësit potencial të cilët për një Avenger 2.4 SXT të pajisur në mënyrë solide paguajnë 18.255 funte (rreth 22.350 euro), me automjetin e blerë do të marrin edhe një (njëjtë të pajisur) pa pagesë!

Drejtori i Broadspeed, Simon Empson ka deklaruar për portalin automobilistik AutoCar se përfaqësues të shumtë britanikë janë duke u përballur me stoqe të pashitura disamuajshe dhe të shitja automobilistike nuk është në gjendje të mjerë, por në gjendje krize.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Blen një automjet, tjetrin e merr falas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: