Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiLevizja e Mausit me Testatur ! Xat_chat

 

 Levizja e Mausit me Testatur !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Levizja e Mausit me Testatur ! Empty
MesazhTitulli: Levizja e Mausit me Testatur !   Levizja e Mausit me Testatur ! Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:25 pm

Nashta i nevojitet najkunja qyky sen?

Qe nje trik i mir shum eshte me leviz mausi permes tastieres e prekni shift+alt+num lock , dhe me e numrat e tastieres mundesh me e leviz mausin me 8 shkon nalt me 4 majtas me 6 djathtas me 2 posht dhe me 7,9,1,3 pjerrtas besoj qe kesh i kjart.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Levizja e Mausit me Testatur !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: