Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimibesa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur Xat_chat

 

 besa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


besa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur Empty
MesazhTitulli: besa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur   besa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 9:23 pm

besa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur

edhe pse e kam ba njeher kerkresen dhe ma keni fshi mesazhin prap kerkoj nga ju..
ose sjeni te zot per ta kry punen ose nuk doni ??

tash nese nuk jeni te zot e fshini mesazhin, nese jeni shihet gjithqka.. klm nervoz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
besa-bess.ch kerkon Desgn dhe nje singatur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Design WorlD :: Kerkesa per dizajn-
Kërce tek: