Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiEmail Address ....! - Xat_chat

 

 Email Address ....! -

Shko poshtë 
AutoriMesazh
flor3nt2po2
S.Moderator
S.Moderator
flor3nt2po2

Numri i postimeve : 107
Registration date : 15/11/2008

Email Address ....! - Empty
MesazhTitulli: Email Address ....! -   Email Address ....! - Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 10:27 pm

Me ket link mundeni ta shikoni se qesa e keni qel addressen tuaj pa marr parasysh a osht me Hotmail,Msn,Gmail...etj Vetum e shkrun E-mail adressen edhe Paswordin dhe gjithqka kryhet .
https://login.live.com/login.srf?wa=...033&id=3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Email Address ....! -
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Chat Programe :: MSN Programe-
Kërce tek: