Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiKerkesa per programe Xat_chat

 

 Kerkesa per programe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Kerkesa per programe Empty
MesazhTitulli: Kerkesa per programe   Kerkesa per programe Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 7:26 pm

ketu mund te beni kerkesen per programe pra rregullat per kerkesen e programeve eshte qe te shkruash emrin e plote te programit dhe versionin e sakt e programit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner
avatar

Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

Kerkesa per programe Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Kerkesa per programe Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 7:46 pm

e keni ndihmen time :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://LexoGazeten.com
snika
Fillestar-e
Fillestar-e
snika

Male Numri i postimeve : 31
Age : 27
Registration date : 29/10/2008

Kerkesa per programe Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Kerkesa per programe Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 8:39 pm

naruTo The hacker ta fshina ni post se ka 2 sosht nevoja me i bo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ks-forum.sforum.biz dhe www.forumi-kosova.tk
erolind
A.i Mire
A.i Mire
erolind

Male Numri i postimeve : 676
Age : 21
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Kerkesa per programe Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Kerkesa per programe Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 4:46 pm

flm naruto e vlersoj shum ndihmen tende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://kosov-crew.0forum.biz
naruTo The hacker
Dizajner
Dizajner
avatar

Numri i postimeve : 63
Registration date : 08/11/2008

Kerkesa per programe Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Kerkesa per programe Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 10:15 pm

m`fal per Double Post se me siguri s`m`ka bo rrjeti :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://LexoGazeten.com
Sponsored content
Kerkesa per programe Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per programe   Kerkesa per programe Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kerkesa per programe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: Programe-
Kërce tek: