Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiÇdo ditë e më shumë përdorues zgjedhin Firefoxin Xat_chat

 

 Çdo ditë e më shumë përdorues zgjedhin Firefoxin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4

Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Çdo ditë e më shumë përdorues zgjedhin Firefoxin Empty
MesazhTitulli: Çdo ditë e më shumë përdorues zgjedhin Firefoxin   Çdo ditë e më shumë përdorues zgjedhin Firefoxin Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 1:57 pm

Çdo ditë e më shumë përdorues zgjedhin Firefoxin F.1105131037292_m

Gjykuar sipas raportit më të ri të analistëve të kësaj pjese të tregut, kompanisë Net Applications, shfletuesi i dytë më i popullarizuar për herë të parë ka kaluar kufirin prej 20 për qind të pjesëmarrjes në treg.

Siguria më e mirë, mbështetja për pothuajse të gjitha standardet e uebit dhe fakti se bën të mundur që shtojcat e shumta t’i përshtaten nevojave të secilit përdorues të Firefoxit kanë sjellë një kthesë të madhe. E dhëna është edhe më impresive posaçërisht pas paraqitjes së lojtarëve të ri në treg si shfletuesi Chrome nga Google.

Sipas raportit të Net Applications Firefox gjatë dy javëve të muajit të kaluar ka arritur të kalojë kufirin prej 20 për qind të pjesëmarrjes në treg, që sipas pohimeve nga tabori i Mozillas është hera e parë në histori për këtë shfletues të uebit.

Shumë urime për taborin e Mozillas, e nëse nuk e keni bërë deri tash, gjithsesi ju rekomandojmë shfrytëzimin e shfletuesit Firefox, ku edhe portali ynë telegrafi.com paraqitet në mënyrë të përsosur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Çdo ditë e më shumë përdorues zgjedhin Firefoxin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: