Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliLatest imagesRegjistrohuidentifikimiFilmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube Xat_chat

 

 Filmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj_cobr4
S.Moderator
S.Moderator
dj_cobr4


Numri i postimeve : 289
Registration date : 28/10/2008

Filmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube Empty
MesazhTitulli: Filmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube   Filmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:42 pm

Filmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube F.1111150648493_m

Pas bashkëpunimit me shtëpinë televizive amerikane CBS, i cili këtij shërbimi të videove online i ka sjellë mundësinë e emetimit të serialeve të saj, YouTube do të publikojë edhe detajet e marrëveshjes së arritur me studion e madhe filmike Metro-Goldwyn-Mayer (MGM).

Si rezultat i bashkëpunimit të sapokrijuar, MGM në kanalin e veçantë të shërbimit të video online YouTube fillimisht do të vendos episodet e serisë "American Gladiators", e më pas edhe titujt tjerë të saj si "Bulletproof Monk", "The Magnificent Seven" e të tjera.

Në YouTube shumë shtëpi televizive veçmë posedojnë kanalet e tyre, mirëpo deri më tani i kanë shfrytëzuar ato vetëm për publikimin e video materialeve deri në dhjetë minuta apo edhe më të shkurtra për të promovuar titujt e tyre, e tani është hera e parë që filmat e metrazhit të gjatë do të gjenden në mënyrë të ligjshme në këtë shërbim online.

Gjatë muajit tetor YouTube, respektivisht Google si pronare e këtij shërbimi, ka arritur marrëveshje me shtëpinë multimediale CBS, me të cilën brenda faqeve të saj kanë arritur serialet të njohura edhe për ne, si "Star Trek", "Young and the Restless" e "Beverly Hills 90210".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Filmat me metrazh të gjatë së shpejti në YouTube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ushtria mbron YouTube, por paraqet TroopTube
» Ares youtube
» Offert per Account n`youTube
» Si Te Marim Video Nga Youtube
» Ofert per hapjen e 1 accounti ne youtube.com

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Ks-Team :: Portali-
Kërce tek: