Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiSi Te Marim Video Nga Youtube Xat_chat

 

 Si Te Marim Video Nga Youtube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mergim1
Fillestar-e
Fillestar-e
Mergim1

Numri i postimeve : 6
Registration date : 13/09/2009

Si Te Marim Video Nga Youtube Empty
MesazhTitulli: Si Te Marim Video Nga Youtube   Si Te Marim Video Nga Youtube Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 10:10 am

Me se pari hini ne kete webfaqe http://download.cnet.com/3001-20....d699c90 kur te hyni klikoni Click here Dhe e shkarkoni programin pastaj merni video nga youtube
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si Te Marim Video Nga Youtube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: