Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimisi me dridh google ose ndonje webfaqe Xat_chat

 

 si me dridh google ose ndonje webfaqe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mergim1
Fillestar-e
Fillestar-e
Mergim1

Numri i postimeve : 6
Registration date : 13/09/2009

si me dridh google ose ndonje webfaqe Empty
MesazhTitulli: si me dridh google ose ndonje webfaqe   si me dridh google ose ndonje webfaqe Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 10:09 am

javascript:function Shw(n) {if (self.moveBy) {for (i = 35; i > 0; i--) {for (j = n; j > 0; j--) {self.moveBy(1,i);self.moveBy(i,0);self.moveBy(0,-i);self.moveBy(-i,0); } } }} Shw(6)
me se pari hini ne ndonje webfaqe pastaj e qlyeni url e webfaqes e qitni codin qe eshte me lart klikoni Enter Dhe do ta shihni si e dridh webfaqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
si me dridh google ose ndonje webfaqe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Internet&Hardware :: E-Books&Tutorials-
Kërce tek: