Mir Se Vini Ne Kosova-Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kosova-Crew
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimiKerkesat Per Albume Anglisht .: KeTu :. Xat_chat

 

 Kerkesat Per Albume Anglisht .: KeTu :.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
X-X0d3R
A.i Mire
A.i Mire
X-X0d3R

Male Numri i postimeve : 733
Age : 26
Vendi : Shipashnica
Registration date : 26/10/2008

Kerkesat Per Albume Anglisht .: KeTu :. Empty
MesazhTitulli: Kerkesat Per Albume Anglisht .: KeTu :.   Kerkesat Per Albume Anglisht .: KeTu :. Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 2:06 pm

Pershendetje Forumista
ktu mund ti beni te gjitha kerkesat per albume anglisht apo gjermanisht.

mundesisht te shkruani komplet:
kengetarin apo grupin
si dhe emrin e albumit qe deshironi.


ju kisha lut mos te beni kerkesa kshtu:
ej qite albumin e eminemit te fundit se emrin spe ja di.

ksi lloj kerkesash nuk merren parasysh.

Me Rrespekt Staffi i Forumit

_________________
Mun Te Hini Edhe Ne Chat : wWw.Xat.Com/Engjull
https://kosova-crew.forumsq.net
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.Kosova-crew.tk
 
Kerkesat Per Albume Anglisht .: KeTu :.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mir Se Vini Ne Kosova-Crew :: Te Ndryshme :: Muzikë e Huaj { HITE }-
Kërce tek: